Bob Bonies - geen titel

Bob Bonies - geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Bob Bonies - geen titel kopen? Bied vanaf 60!Bob Bonies - geen titel kopen? Bied vanaf 60!Bob Bonies - geen titel kopen? Bied vanaf 60!
  • Bob Bonies (1937)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst63 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Bob Bonies (1937) kan worden gezien als een opvolger van De Stijl-beweging. In zijn werk concentreert hij zich op de vraag hoever je kunt gaan met beperken en reduceren zonder dat dit ten koste gaat van de spanning in het beeld. Bonies beperkt zich tot beeldtaal en in kleurkeuze: hij gebruikt uitsluitend de primaire kleuren plus groen en wit.
Afmeting zeefdruk 70x60 cm en is 1967 gemaakt,oplage 151/190
Producten moeten worden opgehaald
de zeefdruk is in zeer goede conditie. Lijst is in mindere conditie
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuw vennep, Nederland