Fraaie ingekleurde litho van de bekende tekenaar Bob Brobbel. Bob Brobbel was een autodidact kunstschilder en graficus. Hij schilderde met name landschappen en stadgezichten. Opgenomen in Peter Scheen Blz. 164. Met potlood gesigneerd.
Goed
De lijst heeft gebruikssporen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enkhuizen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 6,75
Naar België
€ 19,50