Bob Rosier - Ets - 1975 - Verkocht

Bob Rosier - Ets - 1975 kopen? Bied vanaf 25!
Bob Rosier - Ets - 1975 kopen? Bied vanaf 25!Bob Rosier - Ets - 1975 kopen? Bied vanaf 25!Bob Rosier - Ets - 1975 kopen? Bied vanaf 25!
  • Bob Rosier (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van B. Rosier uit 1975. Afmetingen blad:  H32,5 x b49,5 cm. Afmetingen werk: H11 x b16 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Conditie: in goede staat. Aan de rechterzijde zit een kreukel in het witte gedeelte van het blad. Deze valt bij inlijsting onder de passe-partout.

Bob Rosier (1929)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5595 verkochte items
Alle items van deze verkoper (337)
49.5 cm
32.5 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:23-05-2019 om 10:36
Eindtijd:06-06-2019 om 21:10
Marianne13
06 jun. / 09:29
€ 25