Bouke Ylstra - Heuvelachtig landschap - Ets

Bouke Ylstra - Heuvelachtig landschap - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Bouke Ylstra - Heuvelachtig landschap - Ets kopen? Bied vanaf 40!Bouke Ylstra - Heuvelachtig landschap - Ets kopen? Bied vanaf 40!Bouke Ylstra - Heuvelachtig landschap - Ets kopen? Bied vanaf 40!Bouke Ylstra - Heuvelachtig landschap - Ets kopen? Bied vanaf 40!Bouke Ylstra - Heuvelachtig landschap - Ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Bouke Ylstra (1933-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageepreuve artiste
Ets door Bouke IJlstra
Voorstelling van een buitenlands heuvelachtig landschap
Losbladig, beeldmaat 25x28, bladmaat 29x37
Gesigneerd in inkt l.o.: 'Bouke Ylstra'
Annotatie en datering r.o.: 'ea 64'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Bouke Ylstra (1933-2009)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3311 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
28 cm
25 cm
Starttijd:20-01-2023 om 16:28
Eindtijd:25-01-2023 om 20:00
Openingsbod € 40
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa