Joyce van Rijn - Gouache uit 1974
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2014 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 96 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
geen gebreken | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter