Bruno Bruni - Gesigneerde ets - Verkocht

Bruno Bruni - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Bruno Bruni - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 35!Bruno Bruni - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 35!Bruno Bruni - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 35!Bruno Bruni - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Bruno Bruni (1935)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20.8 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21/7

Ets van Bruno Bruini, gesigneerd en genummerd in potlood.

Verzending tussen twee plaatjes, 5 euro, aangetekend 9,45

egale verkleuring door eerdere inlijsting

Bruno Bruni (1935)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
19 cm
20.8 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-03-2020 om 12:56
Eindtijd:13-03-2020 om 20:18
llzonje
13 mrt. / 13:40
€ 35