Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 41 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Schilderij (olieverf op paneel) van Bruno Ceccobelli. Titel: God Gold. Afmetingen inclusief lijst: h41 x b40 cm. Het werk is handgesigneerd en betiteld op de achterzijde. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat ven echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | |||
Conditie | Redelijk | ||
Conditie: in redelijke staat. Rechtsonder is een stukje hout van het werk af. Er zitten krassen op het werk | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 26-9-2019 om 16:02 |
Eindtijd | 6-10-2019 om 20:24 |