Bruno Ceccobelli - Schilderij: God Gold - gesigneerd - Verkocht

Bruno Ceccobelli - Schilderij: God Gold - gesigneerd kopen? Bied vanaf 149!
Bruno Ceccobelli - Schilderij: God Gold - gesigneerd kopen? Bied vanaf 149!Bruno Ceccobelli - Schilderij: God Gold - gesigneerd kopen? Bied vanaf 149!
  • Bruno Ceccobelli (1952)
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilderij (olieverf op paneel) van Bruno Ceccobelli. Titel: God Gold. Afmetingen inclusief lijst: h41 x b40 cm. Het werk is  handgesigneerd en betiteld op de achterzijde.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat ven echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

ConditieRedelijk

Conditie: in redelijke staat. Rechtsonder is een stukje hout van het werk af. Er zitten krassen op het werk

Bruno Ceccobelli (1952)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5594 verkochte items
Alle items van deze verkoper (339)
40 cm
41 cm
Dit item is verkocht voor 149,00
Starttijd:26-09-2019 om 16:02
Eindtijd:06-10-2019 om 20:24
boud1973
03 okt. / 22:52
€ 149