Camille Hilaire - Côte d'Azur - Ville Romaine - Verkocht

Camille Hilaire - Côte d'Azur - Ville Romaine kopen? Bied vanaf 15!
Camille Hilaire - Côte d'Azur - Ville Romaine kopen? Bied vanaf 15!Camille Hilaire - Côte d'Azur - Ville Romaine kopen? Bied vanaf 15!Camille Hilaire - Côte d'Azur - Ville Romaine kopen? Bied vanaf 15!Camille Hilaire - Côte d'Azur - Ville Romaine kopen? Bied vanaf 15!Camille Hilaire - Côte d'Azur - Ville Romaine kopen? Bied vanaf 15!Camille Hilaire - Côte d'Azur - Ville Romaine kopen? Bied vanaf 15!Camille Hilaire - Côte d'Azur - Ville Romaine kopen? Bied vanaf 15!
  • Camille Hilaire (1916-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150

Nummer: 60. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: Arches.

Afmeting afbeelding: 47 x 39 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.

Camille Hilaire (1916-1988)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1569 verkochte items
Alle items van deze verkoper (94)
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-02-2020 om 20:35
Eindtijd:03-03-2020 om 20:49
Luxscape
02 mrt. / 21:39
€ 15