5. Camille Hilaire

Camille Hilaire (1916-1988)

4 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Camille HILAIRE (Metz 1916 - Eure 1988)

Frans

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Camille Hilaire - MUSIKANTEN - 1962 - Handsignierte Druckgraphik auf ARCHES-Bütten kopen? Bied vanaf 35!

Camille Hilaire - MUSIKANTEN - 1962 - Handsignierte Druckgraphik auf ARCHES-Bütten

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!

Camille Hilaire - Rome Colosseum

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Camille Hilaire - Fleurs kopen? Bied vanaf 10!

Camille Hilaire - Fleurs

Geplaatst dooryookoo

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Camille Hilaire - Ingelijste litho "St Paul de Vence" kopen? Bied vanaf 35!

Camille Hilaire - Ingelijste litho "St Paul de Vence"

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen45.2 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst