Camille Hilaire - Rome Colosseum - Verkocht

Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (25)

Lid sinds 2017
1412 verkochte items
Alle items van deze verkoper (70)
  • Camille Hilaire (1916-1988)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Conditie: uitstekend.
Editie: 52/125. Nummers op de foto kunnen afwijken.
Papiersoort: Arches.
Afmeting afbeelding: 47 x 39 cm.

Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Gecombineerde verzending mogelijk van 4 lithografieën.

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-01-2021 om 20:41
Eindtijd:15-01-2021 om 21:32
HcGkunst
15 jan. / 21:26
€ 20