Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen - Verkocht

Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 1!Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 1!Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 1!Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 1!Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44618 verkochte items
Alle items van deze verkoper (462)
  • Carel Willink (1900-1983)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1926
TechniekVaria
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Lot van vier litho's (drukgesigneerd) van Carel Willink. Het betreft drie litho's met figuurvoorstellingen, en één van een stilleven/gezicht op venster.

Let op: het oplagenummer wijkt af van de foto's.
Zie ook conditieomschrijving voor deze specifieke exemplaren.
De hier aangeboden oplagenummers zijn: 192/270 (2x)  193/270 (2x)

In samenwerking gedrukt door Joe Wols, vriend van Carel Willink.

Dit item valt onder de margeregeling

Wat zeer lichte oneffenheden van de bladen (enkele lichte vlekjes witrand)

Dit item is verkocht voor 41,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-06-2022 om 12:00
Eindtijd:02-07-2022 om 20:14
Biedingen (8)
Egge
02 jul. / 20:05
€ 36
ellaarps
02 jul. / 20:05
€ 31
ellaarps
01 jul. / 14:03
€ 21
keesrutten
01 jul. / 14:03
€ 16
ellaarps
01 jul. / 14:03
€ 15
keesrutten
01 jul. / 14:03
€ 5
ellaarps
01 jul. / 14:03
€ 3
keesrutten
29 jun. / 20:17
€ 1