Carla Kleekamp - De wereld van het kind, kleurenets

Carla Kleekamp - De wereld van het kind, kleurenets kopen? Bied vanaf 45!
Carla Kleekamp - De wereld van het kind, kleurenets kopen? Bied vanaf 45!Carla Kleekamp - De wereld van het kind, kleurenets kopen? Bied vanaf 45!Carla Kleekamp - De wereld van het kind, kleurenets kopen? Bied vanaf 45!
  • Carla Kleekamp (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Mooi, herkenbaar werk van Carla Kleekamp.  Kleurenets op Arches papier, met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd (1979) en genummerd (93/150).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 29cm x 25cm (beeld)

Carla Kleekamp (1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178)

3089 verkochte items
Alle items van deze verkoper (224)
50 cm
65 cm
Starttijd:22-06-2022 om 16:02
Eindtijd:04-07-2022 om 20:33
Openingsbod € 45
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa