Cas Oorthuys - Rotterdam, 1954

Cas Oorthuys - Rotterdam, 1954 kopen? Bied vanaf 1250!
Cas Oorthuys - Rotterdam, 1954 kopen? Bied vanaf 1250!Cas Oorthuys - Rotterdam, 1954 kopen? Bied vanaf 1250!
  • Cas Oorthuys (1908-1975)
TypeFotografie
Jaartal1954
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen41.5 cm x 51 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Latere gelatinezilverdruk gedrukt door Cary Markerink in 1989 en gesigneerd door de weduwe Lydia Oorthuys.

Herkomst: een belangrijke particuliere fotoverzameling.

Cas Oorthuys (1908-1975)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  arne
FA. (4)

Lid sinds 2009
213 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
60 cm
50 cm
51 cm
41.5 cm
Starttijd:21-04-2022 om 10:43
Eindtijd:01-05-2022 om 20:57
Openingsbod € 1250
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie