Casper Marinus Kouw - Stadsgezicht

Casper Marinus Kouw - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 45!
Casper Marinus Kouw - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 45!Casper Marinus Kouw - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 45!
  • Casper Marinus Kouw (1865-1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van Casper Marinus Kouw (1865-1939). Prent op leeftijd, indruk is goed,  papier is egaal wat verkleurd.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Prent op leeftijd, indruk is goed, papier is egaal wat verkleurd.

Casper Marinus Kouw (1865-1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2203 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1025)
31 cm
41 cm
Starttijd:26-07-2022 om 08:40
Eindtijd:09-08-2022 om 21:07
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland