5. Casper Marinus Kouw

Casper Marinus Kouw (1865-1939)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

GeborenBath (Reimerswaal) 1865-09-16 OverledenBaambrugge (Abcoude) 1939-10-01 werkzaam - Nieuwer-Amstel (Amstelveen) 1896 tot 1896 ?Amsterdam 1913 tot 1913 ?Ouder-Amstel 1921 tot 1921 ?Baambrugge (Abcoude) lid van ; ?Vereeniging Sint Lucas (Amsterdam) in 1912 tekende hij bij Sint Lucas 6 maanden (Scheen 1981); hij vervaardigde in 1915 de premieprent voor Sint Lucas ?Arti et Amicitiae (Arti, Amsterdam) bron ; rkd

Casper Marinus Kouw - Dorpsgezicht op Abcoude kopen? Bied vanaf 50!

Casper Marinus Kouw - Dorpsgezicht op Abcoude

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPiet-Hein

Eindtijd30-06-2021 om 21:30

Jaartal1934
TechniekHoutskool
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst