Cecile de Bruijn - Amour blue - Verkocht

Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 27!
Grafiek (handgesigneerd)

Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 27!Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 27!Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 27!Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 27!Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 27!Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 27!Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 27!Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 27!Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 27!Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 27!Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 27!Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 27!Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 27!
  • Cecile de Bruijn (1950)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99
Conditie: uitstekend. Nieuwstaat.
Oplage: 37 / 99.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 16,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd18-3-2023 om 17:50
Eindtijd23-3-2023 om 21:42
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken