Charlotte Molenkamp - Kleurenzeefdruk ‘Dansend kind ‘ - Verkocht

Charlotte Molenkamp - Kleurenzeefdruk ‘Dansend kind ‘ kopen? Bied vanaf 125!
Charlotte Molenkamp - Kleurenzeefdruk ‘Dansend kind ‘ kopen? Bied vanaf 125!Charlotte Molenkamp - Kleurenzeefdruk ‘Dansend kind ‘ kopen? Bied vanaf 125!Charlotte Molenkamp - Kleurenzeefdruk ‘Dansend kind ‘ kopen? Bied vanaf 125!Charlotte Molenkamp - Kleurenzeefdruk ‘Dansend kind ‘ kopen? Bied vanaf 125!Charlotte Molenkamp - Kleurenzeefdruk ‘Dansend kind ‘ kopen? Bied vanaf 125!Charlotte Molenkamp - Kleurenzeefdruk ‘Dansend kind ‘ kopen? Bied vanaf 125!
  • Charlotte Molenkamp (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen96 cm x 63 cm (h x b)
Lijst96 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage113/250
Met l.o. 113/250 met potlood, in het midden “Dansend kind ‘ met potlood en r.o. Charlotte Molenkamp met potlood.
De zeefdruk zit in een prachtige aluminium halfronde lijst van 4 cm breed.

Charlotte Molenkamp (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (18)
Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

192 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
82 cm
96 cm
63 cm
96 cm
Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-08-2022 om 17:12
Eindtijd:21-08-2022 om 20:40
ansgasseling
21 aug. / 08:55
€ 125