Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar : Christiaan Paul Damsté
jaar: ca. 1983
techniek: Zeefdruk
afmetingen : 21 x 21 cm.
gesigneerd: gesigneerd
jaartal : ca. 1983
Conditie: Mint
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 11-11-2023 om 11:28 |
Eindtijd | 5-3-2024 om 13:22 |