Gaston Quidousse - Zwanen op rivier
14k wit gouden rijring met saffier - ringmaat 17.5
14k geel gouden ring bezet met koraal - ringmaat 17 (53)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Portfolio |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 exemplaren |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.