Christian Silvain - Christian Silvain - Mooie Litho - 'YES' - 21/100 - Verkocht

Christian Silvain - Mooie Litho - 'YES' - 21/100 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Christian Silvain - Mooie Litho - 'YES' - 21/100 kopen? Bied vanaf 1!Christian Silvain - Mooie Litho - 'YES' - 21/100 kopen? Bied vanaf 1!Christian Silvain - Mooie Litho - 'YES' - 21/100 kopen? Bied vanaf 1!Christian Silvain - Mooie Litho - 'YES' - 21/100 kopen? Bied vanaf 1!Christian Silvain - Mooie Litho - 'YES' - 21/100 kopen? Bied vanaf 1!Christian Silvain - Mooie Litho - 'YES' - 21/100 kopen? Bied vanaf 1!
  • Christian Silvain (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

BUITENKANS!!!

Mooi werk van de Belgische kunstenaar Christian Silvain

Titel: Yes

Afmetingen: 53 x53 cm (kader)

Editie: 21/100

Gesigneerd, getiteld en genummerd in potlood door de kunstenaar.

Professioneel ingekaderd (zie foto's)

MINT conditie

Kunstenaar heeft al vele exposities acher de rug in binnen- en buitenland. Meer info op zijn website:  http://www.silvain.be

Kan verzonden of opgehaald worden

We komen er wel uit!!

Christian Silvain (1950)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  in2art
884 verkochte items
Alle items (25)