Ciano Siewert - litho - haven van Blokzijl met skûtsje

Ciano Siewert - litho - haven van Blokzijl met skûtsje kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Ciano Siewert - litho - haven van Blokzijl met skûtsje kopen? Bied vanaf 25!Ciano Siewert - litho - haven van Blokzijl met skûtsje kopen? Bied vanaf 25!Ciano Siewert - litho - haven van Blokzijl met skûtsje kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  AdeNeef

49 verkochte items
  • Ciano Siewert (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho nr. 44/225, in prima staat.

Met potlood gesigneerd.

Afmeting: 65 x 43 cm. Ingelijst: 83 x 63 cm.

Alleen afhalen in Zoetermeer.

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:18-09-2016 om 12:25
Eindtijd:03-10-2016 om 14:28