Clara de Jong - Clara de Jong: Aquarel, Landschap - Verkocht

Clara de Jong: Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Clara de Jong: Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 1!Clara de Jong: Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 1!Clara de Jong: Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 1!
  • Clara de Jong (1928-2005)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Let op: Dit item wordt geveild door Kunstveiling.nl in opdracht van de inbrenger

Voor items aangeboden door Kunstveiling.nl zelf, gelden speciale voorwaarden, waaronder een vaste toeslag van 10 euro per item. (zie beschrijving).

Titel: Landschap
Jaartal: Onbekend
Afmetingen blad: 53 cm x 70 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Aquarel op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat, maar linksonder in het blad zit een scheurtje in de uiterste rand buiten het beeld. Ingelijst niet zichtbaar.
Herkomst: ABN AMRO

Speciale voorwaarden:

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt voor items die door de Veilingmeester in opdracht worden aangeboden. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag)

Afhandeling:
Dit werk kan worden opgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient dit altijd de voorkeur. Verzenden is ook mogelijk. Zie de verzendkosten onderaan de beschrijving. Meerdere aankopen kunnen – indien mogelijk- gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:

Bezichtigen:

Starttijd19-12-2014 om 16:17
Eindtijd4-1-2015 om 16:27
Biedingen (9)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken