950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 38 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Aquarel is in zeer goede staat. Lijst het wat beschadigingen ( krasjes ) zie foto's voor een goede indruk. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 17-9-2022 om 14:41 |
Eindtijd | 29-9-2022 om 20:37 |