| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 65 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 63 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Afmetingen | 3 x 24 x 24 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 480 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 1.8 x 2.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4.9 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Afmetingen | 3 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 53 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Afmetingen | 10 x 13.3 x 11 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 430 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 1.2 x 6.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 9.5 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 55 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Afmetingen | 24 x 24 x 1.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 51 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 32 x 23.3 cm (h x b) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2.5 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5.15 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Gouache |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 66 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 113 x 108 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2.2 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5.04 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 83 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2 x 3.3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4.4 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 101 x 126 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 126 x 101 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 135 x 105 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 15 x 23.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Klei |
| Afmetingen | 30 x 15 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 15.5 x 9.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 50.5 x 65.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 32 x 32 cm (h x b) |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 3.1 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 11.45 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Serie/Box |
| Afmetingen | 44 x 32 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 0.7 x 1 x 2.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2.33 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 9.5 x 9.5 x 1.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 20 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 130 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 0.7 x 1.2 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2.9 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 63 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 33 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 0.9 x 2 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4.8 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 75 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hout |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |