| Techniek | Aluminium |
| Sokkel | Met losse sokkel |
| Afmetingen | 26 x 26 x 26 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Aluminium |
| Sokkel | Met losse sokkel |
| Afmetingen | 26 x 26 x 26 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 3.5 x 4 x 3.4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 36.9 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 11 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 4 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.4 x 3 x 4.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 13.05 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Gouache |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 38 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 34 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.9 x 1.9 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7.26 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 23 x 19 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 38 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3.3 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 57 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.5 x 22 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 22.2 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 94 x 64 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 57 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 93 x 68 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.1 x 2.8 x 4.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7.25 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 47 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 32 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 40 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 3 x 3 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 11.72 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Afmetingen | 6 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 700 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 90 x 60 cm (h x b) |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 58 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 1 x 2.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2.84 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 68 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30.5 x 23 cm (h x b) |
| Afmetingen | 25 x 25 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 85 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 76 x 104 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 85 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 28 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 24 x 24 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 91.5 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 117 x 88.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 58 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 94 x 94 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 45 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Handgekleurd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 33 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 95 x 95 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 24 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 25 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 18 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |