Coen ten Berge - Coen ten Berge - ets - Schnitger orgel Grote Kerk Zwolle - Verkocht

Coen ten Berge - ets - Schnitger orgel Grote Kerk Zwolle kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Coen ten Berge - ets - Schnitger orgel Grote Kerk Zwolle kopen? Bied vanaf 40!Coen ten Berge - ets - Schnitger orgel Grote Kerk Zwolle kopen? Bied vanaf 40!Coen ten Berge - ets - Schnitger orgel Grote Kerk Zwolle kopen? Bied vanaf 40!Coen ten Berge - ets - Schnitger orgel Grote Kerk Zwolle kopen? Bied vanaf 40!
  • Coen ten Berge (1958)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd en gedateerd '92 rechtsonder. Getiteld en genummerd 30/37 linksonder.

Beeldmaat 49,5 x 39,5 cm. Bladmaat 76 x 56 cm. Losbladig.

Coen ten berg is geboren te Zwolle in 1958.

Coen ten Berge (1958)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  h-g-art
1796 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)

Starttijd11-11-2015 om 15:57
Eindtijd21-11-2015 om 20:57
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken