5. Coen ten Berge

Coen ten Berge (1958)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Coen ten BERGE Geboren te Zwolle in 1958.

Coen ten Berge - ets - 'Schnitger orgel Zwolle' - 1992 (Eigen druk) kopen? Bied vanaf 70!

Coen ten Berge - ets - 'Schnitger orgel Zwolle' - 1992 (Eigen druk)

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd12-03-2021 om 22:25

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst