Cor de Jong - De dijk - Verkocht

Cor de Jong - De dijk kopen? Bied vanaf 50!
  • Cor de Jong (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Litho ( Steendruk )

Het werk is ongeschonden.

Cor de Jong (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (14)
Geplaatst door  czdejongart

Lid sinds 2017
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
54 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-10-2022 om 19:56
Eindtijd:14-10-2022 om 22:55
bliksem
14 okt. / 13:14
€ 50