Cor de Wolff - Boerderijtjes - Ets - Verkocht

Cor de Wolff - Boerderijtjes - Ets kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Cor de Wolff - Boerderijtjes - Ets kopen? Bied vanaf 30!Cor de Wolff - Boerderijtjes - Ets kopen? Bied vanaf 30!Cor de Wolff - Boerderijtjes - Ets kopen? Bied vanaf 30!Cor de Wolff - Boerderijtjes - Ets kopen? Bied vanaf 30!Cor de Wolff - Boerderijtjes - Ets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3242 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
  • Cor de Wolff (1889-1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen7 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Cor de Wolff
Voorstelling van een landschap met boerderijtjes
Losbladig, beeldmaat 7x15, bladmaat 17.5x25
Gesigneerd r.o. : 'CordeWolff', tevens gemonogrammeerd r.o. in de druk: 'cdw'
Getiteld in potlood l.o.: 'boerderijtjes'
Herkomst: Collectie Debora G. Duyvis (sticker op achterzijde)
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Cor de Wolff (1889-1963)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3242 verkochte items
15 cm
7 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-07-2022 om 11:53
Eindtijd:17-07-2022 om 08:11
Steve
16 jul. / 23:39
€ 30