Ets door Cor de Wolff Typische voorstelling van een aantal vreemde beesten Losbladig onder passepartout, beeldmaat 12.5x16, bladmaat 20x24, p.p.maat 32x48 Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'CordeWolff 1959' Getiteld in potlood l.o.: 'tamme beesten' Met opdracht in potlood aan G.J.Asselbergs l.o. Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00