Cor de Wolff - Westzaan - droge naald ets

Cor de Wolff - Westzaan - droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!
Cor de Wolff - Westzaan - droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!Cor de Wolff - Westzaan - droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!Cor de Wolff - Westzaan - droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!Cor de Wolff - Westzaan - droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!Cor de Wolff - Westzaan - droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!Cor de Wolff - Westzaan - droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
Alle items van deze verkoper (136)
  • Cor de Wolff (1889-1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1942
TechniekDroge Naald
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 21 cm (h x b)
Lijst24 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het blad is schoon en helder. Bladmaat 19x21 cm.

Achter passepartout en glas. In de oorspronkelijke lijst in goede gebruikte staat.

Cor de Wolff (1889-1963)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
26 cm
24 cm
21 cm
19 cm
Starttijd:21-06-2022 om 21:14
Eindtijd:05-07-2022 om 20:30
Openingsbod€ 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland