Cor Hund - Vaas met bloemen.

Cor Hund - Vaas met bloemen. kopen? Bied vanaf 125!
Cor Hund - Vaas met bloemen. kopen? Bied vanaf 125!Cor Hund - Vaas met bloemen. kopen? Bied vanaf 125!Cor Hund - Vaas met bloemen. kopen? Bied vanaf 125!Cor Hund - Vaas met bloemen. kopen? Bied vanaf 125!Cor Hund - Vaas met bloemen. kopen? Bied vanaf 125!Cor Hund - Vaas met bloemen. kopen? Bied vanaf 125!Cor Hund - Vaas met bloemen. kopen? Bied vanaf 125!Cor Hund - Vaas met bloemen. kopen? Bied vanaf 125!Cor Hund - Vaas met bloemen. kopen? Bied vanaf 125!Cor Hund - Vaas met bloemen. kopen? Bied vanaf 125!
  • Cor Hund (1915-2008)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1961
TechniekAquarel
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen23 cm x 19 cm (h x b)
Passe-partout60 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig vlot opgezet.
Goede kunstenaar.
Zie internet.
Werk in goede staat.
Zie foto's.

Zie foto's.

Starttijd:12-05-2022 om 16:13
Eindtijd:15-05-2022 om 22:04
Openingsbod € 125
ObjectlocatieHaarlem, Nederland