Cornelis Kloos - Aquarel/pen/ inkt op papier: naakt - 1974

Cornelis Kloos - Aquarel/pen/ inkt op papier: naakt - 1974 kopen? Bied vanaf 149!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 171,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Cornelis Kloos - Aquarel/pen/ inkt op papier: naakt - 1974 kopen? Bied vanaf 149!Cornelis Kloos - Aquarel/pen/ inkt op papier: naakt - 1974 kopen? Bied vanaf 149!Cornelis Kloos - Aquarel/pen/ inkt op papier: naakt - 1974 kopen? Bied vanaf 149!Cornelis Kloos - Aquarel/pen/ inkt op papier: naakt - 1974 kopen? Bied vanaf 149!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (153)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
  • Cornelis Kloos (1895-1976)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1974
TechniekAquarel
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel/pen/inkt op papier van Cornelis Kloos. Datum: 8/3/1974.  Afmeting incl papier: H29.5 x b21cm. Afmetingen voorstelling: H21 x b13cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat. Aan de achterzijde van het werk zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Langs de randen is het papier wat vergeeld.

Dit item is verkocht voor 171,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-07-2020 om 23:25
Eindtijd:10-08-2020 om 19:08

Biedingen (1):

pieterdevries
7 aug. / 19:24
€ 149