Een originele gesigneerde lithografie door de Tsjechische kunstenaar Dagmar Mezricky (1944) getiteld "Violin player". Handgesigneerd in potlood door Mezricky rechtsonder en genummerd 176/199 linksonder.
De Tsjechische kunstenaar Dagmar Mezricky is een schilder en graficus die in 1944 in Mlade Buky werd geboren als dochter van een militaire arts. Ze bracht haar jeugd door in Nové Město nad Váhom. Hier voltooide ze privé kunststudies bij de academische schilder Juraj Krén. Van 1958 tot 1963 studeerde ze grafiek aan de middelbare school voor toegepaste kunst in Bratislava. Vanaf 1963 ging ze verder aan de Academie voor Kunst, Architectuur en Design in Praag. In 1965 emigreerde ze naar Oostenrijk, waar ze nog steeds in Hollenburg woont.
Zeer Goed
koeriersdienst