Daniel den Dikkenboer - Sleepboot 1958. - Verkocht

Daniel den Dikkenboer - Sleepboot 1958. kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Daniel den Dikkenboer - Sleepboot 1958. kopen? Bied vanaf 50!Daniel den Dikkenboer - Sleepboot 1958. kopen? Bied vanaf 50!Daniel den Dikkenboer - Sleepboot 1958. kopen? Bied vanaf 50!Daniel den Dikkenboer - Sleepboot 1958. kopen? Bied vanaf 50!Daniel den Dikkenboer - Sleepboot 1958. kopen? Bied vanaf 50!Daniel den Dikkenboer - Sleepboot 1958. kopen? Bied vanaf 50!Daniel den Dikkenboer - Sleepboot 1958. kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Amsterdam75

85 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Daniel den Dikkenboer (1918-1979)
Jaartal1958
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
Lijst70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Daniel den Dikkenboer(1918-1979).Sleepboten can 1958.Proefdruk van zijn beroemde litho Sleepboot (Museum Rotterdam).
Ongesigneerd zonder de kleur rood.

Goed conditie

Daniel den Dikkenboer (1918-1979)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Amsterdam75

85 verkochte items
60 cm
70 cm
35 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:22-06-2019 om 08:03
Eindtijd:29-06-2019 om 20:04
Dikkenboer
29 jun. / 17:19
€ 50