David Schulman - aquarel. bootjes aan rivierkade - Verkocht

David Schulman - aquarel. bootjes aan rivierkade kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 86,00

David Schulman - aquarel. bootjes aan rivierkade kopen? Bied vanaf 10!David Schulman - aquarel. bootjes aan rivierkade kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • David Schulman (1881-1966)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen23.5 cm x 39.5 cm (h x b)
Lijst42.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
A3820
Schulman
aquarel, bootjes aan de kade van een rivier,
beeldmaat 23,5 x 39.5, lijst 42.5 x 58,5 gesign r.o.

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk

papier vergeeld en verkleuringen / vlekjs in tekening, lijst schade aan hoek lo

Dit item is verkocht voor 86,00
Starttijd:19-04-2019 om 22:20
Eindtijd:03-05-2019 om 21:44
Biedingen (7)
Braamberg
03 mei / 21:05
€ 86
tverbeek
03 mei / 21:05
€ 80
Braamberg
03 mei / 21:05
€ 60
tverbeek
03 mei / 21:05
€ 50
Braamberg
22 apr. / 13:31
€ 20
CoLa
21 apr. / 17:19
€ 15
Braamberg
20 apr. / 14:09
€ 10