Jan Spijkers - Acryl op doek, Raam met kater - Ingelijst
Ronald Boonacker - Bonaire, INGELIJST
Ronald Boonacker - Route du Soleil I/Zeefdruk op hout (Gratis verzending Nederland)
Ronald Boonacker - Curaçao, INGELIJST
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1922 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 17 x 13 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Roermond, Nederland |
Starttijd | 8-4-2019 om 10:18 |
Eindtijd | 20-4-2019 om 15:10 |