Diana Lekkerkerker - Gekleurde ets - 1970 - Verkocht

Diana Lekkerkerker - Gekleurde ets - 1970 kopen? Bied vanaf 35!
Diana Lekkerkerker - Gekleurde ets - 1970 kopen? Bied vanaf 35!Diana Lekkerkerker - Gekleurde ets - 1970 kopen? Bied vanaf 35!Diana Lekkerkerker - Gekleurde ets - 1970 kopen? Bied vanaf 35!Diana Lekkerkerker - Gekleurde ets - 1970 kopen? Bied vanaf 35!
  • Diana Lekkerkerker (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/10

Ets van Diana Lekkerkerker uit 1970.   Nummer: 6/10. Afmetingen werk: H50 x b40 cm. Afmetingen voorstelling: H39.5 x b32.5 cm. De ets is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Diane Lekkerkerker

Mijn leven lang heb ik getekend. Na mijn opleiding aan de Rietveldacademie in Amsterdam en de Académie Julian in Parijs heb ik geëtst, gezeefdrukt en geschilderd. De schilderijen ontstaan laag over laag. Het proces van werken is intuïtief en komt voort uit een mengeling van fantasie en realiteit.
De overeenkomst tussen de emotie en het gedrag van dieren en mensen fascineert me.
Ik laat me veelal verrassen door wat er op het doek verschijnt.

Het werk is in zeer goede staat. Goed ingelijst, kan dit werk zo aan de muur.

Diana Lekkerkerker (1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5440 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-10-2020 om 09:19
Eindtijd:22-10-2020 om 19:28
sanni888
21 okt. / 22:24
€ 35