Diana van Hal - la peche II

Diana van Hal - la peche II kopen? Bied vanaf 45!
Diana van Hal - la peche II kopen? Bied vanaf 45!Diana van Hal - la peche II kopen? Bied vanaf 45!
  • Diana van Hal (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Diana van Hal.  Gesigneerd met potlood.
U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorinchem en na afloop van de veiling ophalen of per aangetekende post toegestuurd krijgen. Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Diana van Hal (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2606 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
46 cm
46 cm
Starttijd:04-07-2022 om 15:32
Eindtijd:17-07-2022 om 22:16
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland