Dirk Baksteen - Achterbosch

Dirk Baksteen - Achterbosch kopen? Bied vanaf 15!

Dirk Baksteen - Achterbosch

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Dirk Baksteen - Achterbosch kopen? Bied vanaf 15!Dirk Baksteen - Achterbosch kopen? Bied vanaf 15!Dirk Baksteen - Achterbosch kopen? Bied vanaf 15!Dirk Baksteen - Achterbosch kopen? Bied vanaf 15!Dirk Baksteen - Achterbosch kopen? Bied vanaf 15!Dirk Baksteen - Achterbosch kopen? Bied vanaf 15!Dirk Baksteen - Achterbosch kopen? Bied vanaf 15!Dirk Baksteen - Achterbosch kopen? Bied vanaf 15!Dirk Baksteen - Achterbosch kopen? Bied vanaf 15!Dirk Baksteen - Achterbosch kopen? Bied vanaf 15!Dirk Baksteen - Achterbosch kopen? Bied vanaf 15!Dirk Baksteen - Achterbosch kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Casimir27

Lid sinds 2019
6 verkochte items
  • Dirk Baksteen (1886-1971)
Jaartal1949
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 27 cm (h x b)
Lijst33 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van Dirk Baksteen (1886-1971)
6e staat, gesigneerd in de druk en in de marge

Achterbosch - 1949 - 6e staat
ingelijst achter glas in smal zwart houten kader
formaat lijst 44 x 33 cm, formaat ets 27 x 21,5 cm

Dirk Baksteen werd in 1886 geboren te Rotterdam en overleed in 1971 te Antwerpen. Dirk Baksteen is vooral bekend als kunstschilder, etser en graficus. Baksteen kreeg een opleiding aan de academies van Rotterdam en Antwerpen. Van 1912 tot 1944 woonde Dirk Baksteen te Mol waar hij nauw bevriend was met kunstschilder Jakob Smits die hem ook duidelijk heeft beïnvloed. Veel van zijn werken beelden ook de Kempen uit, zoals deze ets van een Kempische boerderij. In 1932 verwierf Dirk Baksteen ook de Belgische nationaliteit. Zijn werken betroffen vooral dorpsgezichten en (winter)landschappen. Baksteen wordt vermeld in Scheen, Jacobs, Scharten en Piron.

De ets is in gelijst is in goede staat. De passe-partout heeft wat vlekjes.

Dirk Baksteen (1886-1971)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Casimir27

Lid sinds 2019
6 verkochte items
44 cm
33 cm
27 cm
22 cm

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:11-10-2020 om 22:16
Eindtijd:16-01-2021 om 14:20

Biedingen (1):

Pletter
16 jan. / 13:51
€ 15