| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1950, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld middenonder. Genummerd 34/75 linksonder.
In de plaat gesigneerd en gedateerd linksonder.
Beeldmaat 24 x 25 cm. Bladmaat 32 x 31,5 cm. Losbladig.
Catalogus Van Nieuwenhuysen nr. 170. Dirk Baksteen werd ook wel de etser van De Kempen genoemd.
Dirk Baksteen is geboren te Rotterdam in 1886 en overleden te Antwerpen in 1971.
| Transport | |
| Garantie | |