14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1943 |
Techniek | Litho |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 39.5 x 26 cm (h x b) |
Passe-partout | 57 x 41.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 4/25 |
LEEUW, DIRK DE - Geb. 28 Oktober 1906 te Opperdoes. Opl. Acte L.O. en M.O. tekenen, acte M.O. (zelfstudie).
Als onderwerpen kiest hij voornamelijk Stilleven, Figuur en Portret, ook daarnaast verschillende litho's van Landschappen en Bloemen. Voorts vervaardigt hij Houtsneden, Tekeningen, Schilderijen, alsmede Smeed- en Drijfwerk in koper, messing, tin, ijzer etc. Ten laatsten tijd ontwikkelt zich werk, dat hij zelf met visionair karakteriseert. De strekking van dit werk is in hoofdzaak het wonder in de natuur en den Mensch. „Nieuwe Rott.
Oktober 1935 „Ten slotte komt in dezen kunstenaar vaak met de bouwer en bouwmeester voor den dag dan de zuiver beeldende artist, meer de practicus dan de beschouwer." Hij is lid van het Amersfoorts Kunstenaarsgilde, van het Instituut voor Kerkelijke en Religieuze kunst. Hij neemt deel aan Vereeniging exposities van het A.K.G., voorts groepstentoonstelling in het van Abbe Museum te Eindhoven, groepstentoonstelling te Arnhem, in Putten, voorts exposeerde hij op de tentoonstelling „Onze Kunst van Heden", Rijksmuseum, 1939. Hield daarnaast een eigen expositie in Baarn. Woont te Amersfoort.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Kleine beschadiging onder midden bij tekst. Passe Partout is wat smerig. Voor de leeftijd ziet het werk er nog goed uit. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 21-6-2021 om 22:28 |
Eindtijd | 28-12-2021 om 8:23 |