5. Dirk de Leeuw

Dirk de Leeuw (1906-1972)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Dirk de LEEUW (Opperdoes (Noorder-Koggenland) 1906 - Zaandam 1972)

Dirk de Leeuw - Litho , Bloemen in fles. kleine oplagen 25 stuks kopen? Bied vanaf 20!

Dirk de Leeuw - Litho , Bloemen in fles. kleine oplagen 25 stuks

Geplaatst doorduif

Eindtijd27-07-2021 om 21:18

Jaartal1943
TechniekLitho
Afmetingen39.5 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout