18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Een schitterend kunstwerk (naakt) van de kunstenaar Dolf van Polanen (1915). Mooi ingelijst (met passe partout en zonder glas). Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1991. Afmetingen met lijst: 65 cm. x 50 cm. Pastel maat: 56 cm. x 42 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is uiteraard ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/polanen.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 13-4-2017 om 14:35 |
Eindtijd | 21-4-2017 om 14:35 |