18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Don Clarke, geboren 1932 te Birmingham-gestorven 2011 / 79 jaar oud.
Exposities: Spanje, Nederland, Zwitserland, Zweden, België, en England.
In zijn werksporen van de Renaissance,vleugje magisch realisme.
Litho kleur, uit 1983 , 24/150 genaamd "onzichtbaar'
p/s klein stukje uit glasplaat.
afm.: incl.lijst: met glas, 71 cm x 59 cm.
afm.: excl.lijst " " 65 cm x 49 cm.
verzenden: groot werk wordt goed verpakt, verzekeren, aantekenen, Ned. 10,-
overige bestemmingen; n.o.t.
Starttijd | 29-5-2013 om 11:10 |
Eindtijd | 10-6-2013 om 11:10 |