Amsterdam, Galerie Jurka, 1977 Linnen portfolio compleet met 10 gesign. en genumm. collages in zeefdruk, los titelblad, colofon en inhoudsopgave. Nr. 50/80. Portfolio 73,5 x 53 cm.
Controversieel portfolio geïnspireerd door Jean Genet
Zeer Goed
altijd bewaard in linnen portfolio
lichte bobbel over hele breedte van staan in portfolio
handgesigneerd en genummerd 50/80
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00