5. Douglas James Johnson

Douglas James Johnson (1940-1998)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Douglas James Johnson - Definitions of Betrayal Part I / Funeral Ritesl ( inspired by Jean Genet ) kopen? Bied vanaf 99!

Douglas James Johnson - Definitions of Betrayal Part I / Funeral Ritesl ( inspired by Jean Genet )

Geplaatst dooralvarez

Eindtijd08-05-2021 om 22:07

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst