Drago Takac - Litho

Drago Takac - Litho kopen? Bied vanaf 20!

Drago Takac - Litho

Verkoopprijs: € 20,00

Drago Takac - Litho kopen? Bied vanaf 20!Drago Takac - Litho kopen? Bied vanaf 20!Drago Takac - Litho kopen? Bied vanaf 20!Drago Takac - Litho kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (111)
  • Drago Takac (1948)
Jaartal1980
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/199
Litho van Drago Takac, gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.

Verzending in ruime koker, 12 euro, aangetekend 13,65

Drago Takac (1948)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
85 cm
62 cm

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:29-06-2019 om 15:52
Eindtijd:12-07-2019 om 19:39

Biedingen (1):

gtallott
29 jun. / 18:32
€ 20