Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1947 |
Techniek | Varia |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Afmetingen | 48 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Er zitten flink wat kreukjes in het blad maar hoofdzakelijk in de marge. Ingelijst met strak passe-partout is het werk goed toonbaar. | |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 13-8-2022 om 17:37 |
Eindtijd | 29-10-2022 om 10:43 |