Edzard Koning - Ingekleurde tekening molen aan Caspar. Roblesdiep te Grootegast

Edzard Koning - Ingekleurde tekening molen aan Caspar. Roblesdiep te Grootegast kopen? Bied vanaf 125!
Edzard Koning - Ingekleurde tekening molen aan Caspar. Roblesdiep te Grootegast kopen? Bied vanaf 125!Edzard Koning - Ingekleurde tekening molen aan Caspar. Roblesdiep te Grootegast kopen? Bied vanaf 125!Edzard Koning - Ingekleurde tekening molen aan Caspar. Roblesdiep te Grootegast kopen? Bied vanaf 125!Edzard Koning - Ingekleurde tekening molen aan Caspar. Roblesdiep te Grootegast kopen? Bied vanaf 125!Edzard Koning - Ingekleurde tekening molen aan Caspar. Roblesdiep te Grootegast kopen? Bied vanaf 125!
  • Edzard Koning (1869-1954)
TypeTekening / Aquarel
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst29 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingekleurde teekening van de molen aan het Caspar Roblesdiep (of wel Knelsdeip) te Grootegast, achter het land van Warmolt Tonckens).
De afbeelding is iets geler dan op de foto’s naar voren komt.
De lichte lijst is oud en moet vervangen worden.
ConditieRedelijk
Lijst en kader moeten vervangen worden.
Tekening lijkt achter het glas in goede staat en in tact.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Starttijd17-7-2023 om 15:45
Eindtijd23-7-2023 om 22:23
Openingsbod € 125
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatiePhilippine,  Nederland