Edzard Koning - Ingekleurde tekening molen aan Caspar. Roblesdiep te Grootegast

Edzard Koning - Ingekleurde tekening molen aan Caspar. Roblesdiep te Grootegast kopen? Bied vanaf 125!
Edzard Koning - Ingekleurde tekening molen aan Caspar. Roblesdiep te Grootegast kopen? Bied vanaf 125!Edzard Koning - Ingekleurde tekening molen aan Caspar. Roblesdiep te Grootegast kopen? Bied vanaf 125!Edzard Koning - Ingekleurde tekening molen aan Caspar. Roblesdiep te Grootegast kopen? Bied vanaf 125!Edzard Koning - Ingekleurde tekening molen aan Caspar. Roblesdiep te Grootegast kopen? Bied vanaf 125!Edzard Koning - Ingekleurde tekening molen aan Caspar. Roblesdiep te Grootegast kopen? Bied vanaf 125!
  • Edzard Koning (1869-1954)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Gemengde Techniek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 29 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingekleurde teekening van de molen aan het Caspar Roblesdiep (of wel Knelsdeip) te Grootegast, achter het land van Warmolt Tonckens).
De afbeelding is iets geler dan op de foto’s naar voren komt.
De lichte lijst is oud en moet vervangen worden.
ConditieRedelijk
Lijst en kader moeten vervangen worden.
Tekening lijkt achter het glas in goede staat en in tact.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25